Pozadí

CHATA VE VRANÉM

CHATA VE VRANÉM

CHATA VE VRANÉM

Prodáno

Chata u Prahy s výhledem na Vltavu

Jestli toužíte po chatě v krásné lokalitě v těsné blízkosti Prahy nebo po místě, kam se můžete zašít, vždy, když po tom zatoužíte, tak my pro Vás jedno takové máme.
Nabízíme Vám exkluzivně chatu na oploceném pozemku s krásným výhledem na řeku Vltavu. Pozemek se vyrostlými borovicemi je svažitý a v minulosti zde byly provedeny terénní úpravy, kdy byl terasovitě upraven, což velmi zvýšilo komfort a příjemně jej rozdělilo na několik zón.

Budova je zděná v přízemí a v 1. NP, podkroví je dřevěné. V přízemí je ze strany od řeky plnohodnotný vstup a je zde i příprava pro další obytnou část, která je připravena na propojení s prvním podlažím. V části přilehlé ke svahu je sklep se stálou teplotou. Velmi příjemné je soukromé a ničím nerušené posezení pod krytou pergolou. Voda je čerpána z 46 m hluboké studně, odpad je řešen septikem. Do chaty je přiveden elektrický proud.

Celková výměra pozemku je 908 m2, z toho 62 m2 je zastavěná plocha chaty.

K chatě dojedete po obecní komunikaci a pohodlně zaparkujete na vlastním pozemku až 3 auta, z toho jedno pod přístřeškem. Obrovskou výhodou je i pěší spojení od chaty na vlakovou zastávku Skochovice, kde jste za 5 minut po lesní cestě. Na své si přijdou také cyklisté, cyklostezka podél Vltavy vede až do centra Prahy.
Prohlídku této chaty vám doporučuji.

Adresa K Dubné, 252 46 Vrané nad Vltavou
Užitná plocha 62 m2
Rozloha pozemku 908 m2
Cena Prodáno - 0 Kč
Energetická náročnost G

3D Prohlídka

Lokalita

K chatě dojedete po obecní komunikaci a pohodlně zaparkujete na vlastním pozemku až 3 auta, z toho jedno pod přístřeškem. Obrovskou výhodou je i pěší spojení od chaty na vlakovou zastávku Skochovice, kde jste za 5 minut po lesní cestě. Na své si přijdou také cyklisté, cyklostezka podél Vltavy vede až do centra Prahy.

Půdorys

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit

Bc. Jana Kuželíková

Certifikovaná makléřka dle ISO normy
ballonIcon

Kancelář Praha-západ
Pivovarský dvůr
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany

Zkušenosti

starstarstarstarstarstar

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024Platinum ClubPlatinumMezinárodní

IČ: 171 80 031

DIČ: CZ 171 80 031

Mám zájem o nemovitost

Zanechte mi na sebe kontakt, brzy se vám ozvu

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
WordPress Lightbox