Pozadí

RODINNÝ DŮM NA LIBUŠI

RODINNÝ DŮM NA LIBUŠI

RODINNÝ DŮM NA LIBUŠI

Prodáno

Moderní řadový třípodlažní rodinný dům

Nabízíme vám exkluzivně moderní řadový třípodlažní rodinný dům v osobním vlastnictví o dispozici 5+kk. Dům pochází z roku 2012 a díky kvalitnímu provedení stavby je zajištěn nerušený komfort bydlení a soukromí mezi jednotlivými domy.

Obytná část se nachází ve zvýšeném přízemí a prvním patře. Suterén poskytuje velkorysé prostory, kde se nachází garáž se dvěma parkovacími místy, kotelna, prádelna a sklad. Ze suterénu je přístup přímo do předsíně ve zvýšeném přízemí, ale také na malou zahradu.

Ve zvýšeném přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, pracovna a koupelna s toaletou. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu a zahradu. V prvním patře se nachází velká koupelna a tři ložnice, přičemž hlavní ložnice má koupelnu vlastní. Vytápění domu a ohřev vody je zajištěno plynovým kotlem.

Adresa Zlatokorunská 1023/14, Praha 4 - Libuš
Užitná plocha 201 m2
Rozloha pozemku 205 m2
Cena Prodáno - 0 Kč

Lokalita

Dům se nachází v klidné lokalitě Prahy 4 – Libuš, kde v těsné blízkosti bude v budoucnu vystavěna stanice metra trasy D Libuš. V současné době je z tohoto místa dobrá dostupnost na metro trasy C Kačerov. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost a síť obchodů a služeb.

Půdorys

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit

Bc. Jana Kuželíková

Certifikovaná makléřka dle ISO normy
ballonIcon

Kancelář Praha-západ
Pivovarský dvůr
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany

Zkušenosti

starstarstarstarstarstar

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024Platinum ClubPlatinumMezinárodní

IČ: 171 80 031

DIČ: CZ 171 80 031

Mám zájem o nemovitost

Zanechte mi na sebe kontakt, brzy se vám ozvu

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
WordPress Lightbox