Pozadí

PENZION V PECI POD SNĚŽKOU

PENZION V PECI POD SNĚŽKOU

PENZION V PECI POD SNĚŽKOU

PENZION JESENKA VE VELKÉ ÚPĚ

Exkluzivně

PENZION JESENKA VE VELKÉ ÚPĚ

Zavedený penzion po rekonstrukci

Penzion Jesenka v Krkonošském národním parku byl v roce 2021 kompletně zrekonstruován a v prosinci 2021 znovu otevřen hostům. S koupí této nemovitosti získáte nejen krásnou budovu, ale také veškeré stylové vybavení a výborně nastavené a fungující podnikání, jehož know-how Vám bude stávajícím majitelem předáno. Bude už jen na Vás si udržet vysoký standard služeb a nadále získávat vysoké hodnocení hostů na on-line rezervačních platformách typu booking.com.

Penzion a jeho strategické umístění je jako dělaný pro milovníky lyžování, cykloturistiky a přírody. V docházkové vzdálenosti je nástupní stanice na lanovou dráhu Portášky, kde je také stanice SKI busu, který vás zdarma doveze do ostatních částí Skiresortu Černá hora – Pec.

Penzion pohodlně ubytuje v 9 pokojích se samostatnými koupelnami 25 hostů, navíc je zde byt pro správce. Zázemí pro hosty tvoří společenská místnost s kuchyní, salonek s menší kuchyňkou a TV koutkem. K dispozici pro hosty je také lyžárna a 10 parkovacích míst na vlastním pozemku. Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovodní řad i tlakovou kanalizaci. Pro více technických informací kontaktujte makléře.

Pozemky: zastavěná plocha 176 m2, cesta, parkoviště a okolní pozemek celkem 1706 m2.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte makléře.

Strategická poloha

V docházkové vzdálenosti je nástupní stanice na lanovou dráhu Portášky, kde je také stanice SKI busu, který vás zdarma doveze do ostatních částí Skiresortu Černá hora – Pec. Penzion a jeho strategické umístění je tím pádem jako dělaný pro milovníky lyžování, cykloturistiky a přírody.

Adresa Velká Úpa 146, 54221 Pec pod Sněžkou - Velká Úpa
Užitná plocha 176 m2
Rozloha pozemku 1706 m2
Cena 20 990 000 Kč
Energetická náročnost D

3D Prohlídka

Lokalita

V docházkové vzdálenosti je nástupní stanice na lanovou dráhu Portášky, kde je také stanice SKI busu, který vás zdarma doveze do ostatních částí Skiresortu Černá hora - Pec. Penzion a jeho strategické umístění je tím pádem jako dělaný pro milovníky lyžování, cykloturistiky a přírody.

Půdorys

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit

Bc. Jana Kuželíková

Certifikovaná makléřka dle ISO normy
ballonIcon

Kancelář Praha-západ
Pivovarský dvůr
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany

Zkušenosti

starstarstarstarstarstar

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024Platinum ClubPlatinumMezinárodní

IČ: 171 80 031

DIČ: CZ 171 80 031

Mám zájem o nemovitost

Zanechte mi na sebe kontakt, brzy se vám ozvu

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
WordPress Lightbox