Pozadí

PŘÍJEMNÝ BYT 1+KK S VELKÝM BALKÓNEM

PŘÍJEMNÝ BYT 1+KK S VELKÝM BALKÓNEM

PŘÍJEMNÝ BYT 1+KK S VELKÝM BALKÓNEM

34 m2, balkón, sklep, venkovní garážové stání

Prodáno

PRAKTICKÝ BYT 1+KK V KLIDNÉ OBLASTI

Hledáte malý byt v příjemném prostředí? Nabízíme Vám tento praktický byt o dispozici 1+kk (29,31 m2) ve 2. NP nízkopodlažního domu, navíc ještě s velkým balkónem (5,25 m2) a prostorným sklepem (4,51 m2). Orientace bytu je na východ do klidného rezidenčního prostoru. Tento vydařený bytový projekt v uzavřeném areálu nízkopodlažních domů na Vás dýchne mimořádně klidnou a pohodovou atmosférou.

Součástí ceny bytu je i podíl na budově (garáži), který reprezentuje jedno venkovní parkovací stání pro Váš automobil, umístěné za závorou na střeše objektu garáží.

Městská část Praha – Uhříněves leží na jihovýchodním okraji Prahy. Spojení do centra Prahy zajišťují jak vlakové spoje (Nádraží Vršovice, Hlavní nádraží), tak autobusy MHD i PID na metro C (Háje 15 min) nebo na metro A. Výborná je i dopravní obslužnost automobilem na dálnici D1 a dále na Pražsky okruh.

Byt si můžete prohlédnout na naší virtuální prohlídce a zaujme-li Vaší pozornost, tak Vás velmi rádi přivítáme na osobní prohlídce. Byt je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme zprostředkovat.

Adresa Karla Zicha 1375/9, 104 00 Praha 22 - Uhříněves
Užitná plocha 34 m2
Rozloha pozemku 34 m2
Cena Prodáno - 0 Kč
Energetická náročnost C

Lokalita

Městská část Praha - Uhříněves leží na jihovýchodním okraji Prahy. Spojení do centra Prahy zajišťují jak vlakové spoje (Nádraží Vršovice, Hlavní nádraží), tak autobusy MHD i PID na metro C (Háje 15 min) nebo na metro A. Výborná je i dopravní obslužnost automobilem na dálnici D1 a dále na Pražský okruh.

Půdorys

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit

Bc. Jana Kuželíková

Certifikovaná makléřka dle ISO normy
ballonIcon

Kancelář Praha-západ
Pivovarský dvůr
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany

Zkušenosti

starstarstarstarstarstar

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024Platinum ClubPlatinumMezinárodní

IČ: 171 80 031

DIČ: CZ 171 80 031

Mám zájem o nemovitost

Zanechte mi na sebe kontakt, brzy se vám ozvu

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
WordPress Lightbox